Therapiebehoeften
Therapiebehoeften
Op TCV worden onder schooltijd verschillende therapieën aangeboden voor leerlingen van het so en het sbo die hiervoor in aanmerking komen.
Dit zijn logopedie, fysiotherapie en ergotherapie. Binnen de commissie van begeleiding wordt bekeken of een therapie bij kan dragen aan de algehele ontwikkeling van de leerling.
Vanwege de beperkte plekken bij de verschillende therapeuten, hebben we als organisatie besloten om met name de jongere leerlingen als eerste een plek onder lestijd toe te kennen. De vrije plekken op de therapeutenlijst wordt aangevuld met de oudere kinderen.
Omdat wij de samenwerking tussen de therapeuten, ouders en school belangrijk vinden, is afgesproken dat van ouders wordt verwacht dat ze twee maal per schooljaar aansluiten bij een therapiesessie. Wanneer ouders hier niet aan voldoen, zetten we de therapie onder schooltijd stop.