Ga naar hoofdonderdeel

Opvang (overblijven en bso)

Opvang (overblijven en bso)

De leerlingen blijven tussen de middag op school en zullen hun eigen lunch nuttigen. PSW-junior verzorgt de buitenschoolse opvang (BSO). De BSO is er voor kinderen die speciaal onderwijs volgen. Het doel van de BSO is meerledig.

Enerzijds biedt de BSO ouders de kans om even 'op adem te komen', om eventueel wat extra tijd te kunnen besteden aan de andere kinderen binnen het gezin, het zogenaamde 'ontlasten van de thuissituatie'. Anderzijds helpen we de kinderen bij het invullen van hun vrije tijd. Ná een drukke schooldag willen we de kinderen vooral de kans geven te ontspannen en plezier te maken.

Bovendien is BSO voor de kinderen een kans om met groepsgenoten spelenderwijs hun (sociale) vaardigheden verder te ontplooien. Er worden verschillende activiteiten binnen en buiten ondernomen zoals knutselen, kleuren, muziekactiviteiten, spelletjes, wandelen, naar de kinderboerderij/ speeltuin, snoezelen, etc.

De BSO is gehuisvest in enkele ruimtes binnen het KEC. De kinderen worden door de medewerkers van de BSO op school opgevangen.

Meer informatie
www.psw.nl | 0475 474400

Terug naar de schoolgids
Wij gebruiken cookies om onze website goed te laten werken, het gebruik te analyseren en u beter van dienst te kunnen zijn.
Bekijk ons privacybeleid