Leermiddelen
Leermiddelen
Schoolspullen
Leerlingen dienen zelf voor schoolspullen te zorgen. U krijgt daarover informatie van de mentor bij aanvang van het schooljaar tijdens het startgesprek.
Schoolagenda
De leerlingen dienen zelf te zorgen voor een schoolagenda indien de mentor hierom vraagt. Dit zal in het begin van het schooljaar, bij het startgesprek, worden besproken.
Gymlessen
Alle leerlingen dienen in het bezit te zijn van gymschoenen (witte zolen) en sportkleding. Als leerlingen om welke reden dan ook de gymlessen niet kunnen volgen, kan dit alleen na een schriftelijke of telefonische mededeling van thuis.
Praktijklessen: veiligheidsschoenen
Het is voor alle leerlingen van de Velddijk verplicht veiligheidsschoenen te dragen tijdens de praktijklessen in het kader van veiligheid en de Arbowetgeving. De schoenen moeten het S3-keurmerk hebben. Ouder(s)/verzorger(s) van leerlingen zijn zelf verantwoordelijk voor de aanschaf van deze schoenen. Zonder veiligheidsschoenen met het S3-keurmerk is het niet toegestaan dat leerlingen deelnemen aan de praktijklessen. Deze zijn onder andere verkrijgbaar bij Boerenbond/Welkoop en kosten ongeveer €60,-.